Owoce naszej pracy - podziękowanie od naszego zadowolonego Klienta - Kancelaria Prawna Legatis
Z nami masz prawo!

733 000 773

Bezpłatna infolinia 24/7
 

Owoce naszej pracy – podziękowanie od naszego zadowolonego Klienta

Kancelaria Prawna Legatis > opinie klientów  > Owoce naszej pracy – podziękowanie od naszego zadowolonego Klienta

Owoce naszej pracy – podziękowanie od naszego zadowolonego Klienta

W styczniu 2016 roku na przejściu dla pieszych we Wrocławiu został potracony Pan Stanisław. Sprawca wypadku nie zatrzymał się aby udzielić pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Na skutek wypadku Pan Stanisław doznał rozległych obrażeń całego ciała. Jego życie było zagrożone. Ponad 2 miesiące znajdował się w stanie śpiączki. Po odzyskaniu przytomności przez Pana Stanisława okazało się, że jest połowicznie sparaliżowany i wymaga specjalistycznej rehabilitacji i opieki medycznej.

Podjęcie się prowadzenia sprawy Pana Stanisława było dla nas sporym wyzwaniem, ponieważ chcieliśmy jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Klienta. Naszym zadaniem było uzyskanie adekwatnego do doznanego uszczerbku na zdrowiu odszkodowania i comiesięcznej, dożywotniej renty.

Pomimo tak rozległych obrażeń, sparaliżowanych kończyn ciała, wymogu specjalistycznej rehabilitacji Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny odmówił wypłaty świadczeń uznając Pana Stanisława jako sprawcę wypadku. Rozumiejąc problem naszego Klienta w obliczu postawy ubezpieczyciela postanowiliśmy nie czekać i zaoferowaliśmy Panu Stanisławowi rehabilitację i pobyt w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym w Poznaniu. Dzięki czemu nasz Klient był pod opieką najlepszych specjalistów.

Nasza praca dała owoce w postaci uzyskanego odszkodowania w wysokości ponad 800 tys. zł, dzięki czemu można było dostosować dom Pana Stanisława do jego potrzeb oraz zakupić niezbędny sprzęt do rehabilitacji. Uzyskaliśmy również comiesięczną, dożywotnią rentę w wysokości 2 500 zł dzięki, której Pan Stanisław i jego żona nie muszą się martwić wydatkami na leczenie i opiekę medyczną.

Prowadzenie spraw takich jak sprawa Pana Stanisława wiąże się z ogromnym nakładem pracy i odpowiedzialnością za końcowy wynik. Największą dla nas nagrodą za włożony wysiłek jest jednak zadowolenie naszego Klienta.