O kancelarii - Kancelaria Prawna Legatis
Z nami masz prawo!

733 000 773

Bezpłatna infolinia 24/7
 

O kancelarii

Kancelaria Prawna Legatis > O kancelarii
Ikona wagi

O nas – kancelaria Legatis

Kancelaria Prawna Legatis powstała z myślą o niesieniu pomocy prawnej osobom poszkodowanym w różnego rodzaju zdarzeniach losowych.

 

Kancelarię tworzy zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów odpowiedzialnych za powstałą szkodę.

 

Specjalizujemy się w dochodzeniu praw i roszczeń w imieniu naszych Klientów.

 

Kierujemy się wyłącznie dobrem naszych Klientów zapewniając im profesjonalną i kompleksową opiekę prawną reprezentując ich w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi o godne odszkodowanie za doznaną krzywdę.

Ikona sądu

Gwarancja skuteczności

wygranych spraw w sądzie 0
spraw dochodzonych na drodze sądowej 0
spośród naszych Klientów poleca nasze usługi 0

INFOLINIA 24/7

733 000 773

Zadaj pytanie

a

Dzięki prawnikom z Legatis odzyskałem odszkodowanie za ciężki uszczerbek na zdrowiu, którego doznałem po potrąceniu przez samochód. Ubezpieczyciel nie chciał zapłacić nawet za uszkodzony motor, którym jechałem, nie mówiąc już o moim nadszarpniętym zdrowiu. Legatis wywalczył dla mnie pieniądze, które umożliwiły mi kontynuowanie specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Polecam wszystkim bo warto.

a

Rekomenduje usługi kancelarii legatis. Otrzymałem od nich pomoc i wsparcie gdy znalazłem się w trudnej sytuacji po wypadku. Ze względu na wiek i stan zdrowia nie mogłem sam niczym się zająć. Kierowca, który mnie potrącił nie przyznawał się do winy i wskazywał mnie jako winnego wypadku. Byłem bardzo przygnębiony obojętną postawą organów ścigania. Nikomu nie zależało na prawdzie. Znajomy polecił mi żębym zwrócił się do Legatis. Od razu zajeli się moją sprawą, ja nie musiałem niczego załatwiać. Reprezentowali mnie w sprawie karnej dzięki czemu sprawca został skazany a ja w końcu otrzymałem rekompensatę za stracone zdrowie i wiele miesięcy w szpitalu.

a

Korzystałam z usług prawników z legatis. Jestem zadowolona z obsługi, otrzymałam odszkodowanie. Złamałam nogę na nieodśnieżonym chodniku. Na początku sama dopominałam się o swoje prawa, niestety, nikt ze strony administratora chodnika nie interesował się moim losem. O odszkodowaniu nie było mowy. Od koleżanki dowiedziałam się o firmie legatis, ona dostała odszkodowanie. Prawnik z kancelarii wszystko dokładnie opisał. Pozytywnie oceniam kontakt z kancelarią, wszystko mi wyjaśnili, za nic nie musiałam płacić, nigdzie chodzić ani załatwiać. Odszkodowanie, które otrzymałam od legatis bardzo mnie usatysfakcjonowało. Polecam korzystanie z usług LEGATIS wszystkim którzy też zostali poszkodowani tak jak ja.

a

Bardzo rzetelni prawnicy. W jesieni 2015 roku kierowca samochodu osobowego potrącił na pasach ze skutkiem śmiertelnym moją Mamę. Była to dla mnie ogromna, niewyobrażalna tragedia. Sprawca od początku nie przyznawał się, obwiniał za wypadek moją zmarłą tragicznie Mamę twierdząc że nagle wbiegła pod pojazd. Ani policja ani prokuratura nie działała w moim interesie aby ustalić jak było naprawdę. Zacząłem wtedy szukać prawnika który by mnie sumiennie reprezentował. Natrafiłem na kancelarie legatis, zaufałem im i nie zawiodłem się. Otrzymałem od nich zrozumienie i rzetelną pomoc w sprawie karnej i cywilnej o odszkodowanie za śmierć Mamy. Kierowca dzięki sumiennej pracy kancelarii został skazany. Przywrócili mi wiarę w wymiar sprawiedliwości. Dobrze że są tacy prawnicy.

a

Polecam usługi KANCELARII PRAWNEJ LEGATIS. Wywalczyli dla mnie ponad 100 tys. zł odszkodowania za trwały uszczerbek na zdrowiu, który doznałem po potrąceniu przez busa. Kierowca busa uciekł z miejsca wypadku, a fundusz gwarancyjny proponował mi zaledwie kilka tysięcy, co nie starczyło by nawet na leczenie. JA czekałem tylko na pieniądze a całą resztą zajął się LEGATIS, rzadnych opłat i załatwień.

Jan – Niesiołowice:

Dzięki prawnikom z Legatis odzyskałem odszkodowanie za ciężki uszczerbek na zdrowiu, którego doznałem po potrąceniu przez samochód. Ubezpieczyciel nie chciał zapłacić nawet za uszkodzony motor, którym jechałem, nie mówiąc już o moim nadszarpniętym zdrowiu. Legatis wywalczył dla mnie pieniądze, które umożliwiły mi kontynuowanie specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Polecam wszystkim bo warto.

Zobacz więcej opinii naszych Klientów

Wstążka ikona

Śmierć osoby bliskiej

Masz prawo do zadośćuczynienia!

Na skutek wypadku utraciłeś bliską osobę. Masz prawo do zadośćuczynienia, odszkodowania za poniesione koszty pogrzebu a także do renty.

zgłoś szkodę
Uszczerbek na zdrowiu ikona

Uszczerbek na zdrowiu

Masz prawo do zadośćuczynienia!

Podczas wypadku doznałeś uszczerbku na zdrowiu. Masz prawo do zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, odszkodowania, zwrotu poniesionych kosztów leczenia.

zgłoś szkodę
Pojazd ikona

Uszkodzony samochód

Masz prawo do odszkodowania!

Na skutek wypadku lub kolizji został uszkodzony Twój samochód? Masz prawo do odszkodowania oraz do samochodu zastępczego na czas naprawy.

zgłoś szkodę