733 000 773

Bezpłatna infolinia 24/7

Dochodzenie odszkodowań

LEGATIS KANCELARIA PRAWNA > Dochodzenie odszkodowań
Ikona sądu biała

Uzyskiwanie odszkodowań

Uzyskiwanie odszkodowań dla naszych Klientów jest naszą działalnością priorytetową. Blisko 90% wypłacanych w Polsce odszkodowań jest zbyt niskich, a wiele osób ma problem z tym, by w ogóle uzyskać odszkodowanie powypadkowe. Pomagamy w takich sprawach i zawsze jesteśmy w stanie wyegzekwować to, co należy się naszym Klientom.

Uzyskanie odszkodowania, wbrew temu, co obiecują towarzystwa ubezpieczeniowe, może być bardzo trudne, a przecież pieniądze te zwykle są bardzo potrzebne, na przykład na leczenie czy usuwanie skutków szkód. Kancelaria Legatis specjalizuje się w dochodzeniu takich należności w sprawach o różnym charakterze.

Rodzaje odszkodowań

Odszkodowań można ubiegać się w różnych przypadkach: kiedy stało się ofiarą błędu medycznego czy dotknęło to kogoś z bliskich, doznało się szkody majątkowej czy uległo wypadkowi przy pracy. We wszystkich tych przypadkach odszkodowanie należy się, ale mimo to czasem bardzo trudno jest je wyegzekwować, w czym pomagamy.

Nie wszyscy wiedzą o tym, w jak wielu przypadkach można ubiegać się o odszkodowanie. Dotyczy to nie tylko wypadków komunikacyjnych czy w rolnictwie, błędów medycznych i szkód majątkowych, ale nawet pośliźnięcia się na oblodzonym chodniku, w wyniku czego doznało się urazu. Na szczęście wie o tym dobry prawnik, który może pomóc.

Dlaczego my?

Mamy duże doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowania powypadkowego czy z OC dla osób, które samodzielnie nie były w stanie uzyskać należnych im środków, potrzebnych na leczenie czy pokrycie szkody. Doświadczenie i doskonała znajomość mechanizmów rządzących tą dziedziną prawa pozwala nam zagwarantować pozytywny wynik każdej sprawy.

Każdy, kto uważa, że powinien uzyskać odszkodowanie powypadkowe bądź jest niezadowolony z wysokości otrzymanego odszkodowania, może uzyskać pomoc od kancelarii Legatis. Wystarczy opisać nam sprawę, którą dokładnie przeanalizujemy, a ponieważ mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, na pewno uda nam się pomóc.

Zespół prawników

Ubieganie się o odszkodowanie, w dodatku w adekwatnej wysokości, jest czasami bardzo trudne, ale doświadczony zespół adwokatów i radców prawnych, jakich ma kancelaria Legatis, jest w stanie poradzić sobie z każdą sprawą. Warto więc skorzystać z naszej pomocy i móc cieszyć się z odszkodowania, które zrekompensuje szkodę.