733 000 773

Bezpłatna infolinia 24/7

Aplikant Radcowski

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja radcowska,

  • biegła znajomość przepisów prawa cywilnego, karnego, administracyjnego,

  • biegła obsługa komputera i MS Office,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Obowiązki:

  • obsługa prawna Klientów Kancelarii,

  • sporządzanie pism procesowych, wniosków, pozwów, opinii prawnych,

  • dbanie o terminową realizację powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej Kancelarii,

  • liczne benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna,

  • możliwość zdobycia doświadczenia procesowego u boku doświadczonego radcy prawnego,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego.

Prześlij swoje CV

poprzez formularz

lub

Zadzwoń

733 333 273

lub

Zadzwoń

733 333 273

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Przesyłając swoje CV za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez KANCELARIA PRAWNA LEGATIS sp. z o.o. z siedzibą ul. Fryderyka Chopina 18, 20-023 Lublin dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

AKTUALNOŚCI