Oferty pracy: Aplikant radcowski | Kancelaria Prawna Legatis

733 000 773

Bezpłatna infolinia 24/7

Główna Księgowa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( finanse, rachunkowość, ekonomia ), mile widziane certyfikat ACCA,

  • Udokumentowane kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnego/Starszego Księgowego,

  • Biegła znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości prawa podatkowego ( CIT, VAT),

  • Biegła obsługa oprogramowania księgowo-finansowego SAP, Comarch Optima (warunek konieczny) oraz bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • Dokładność, rzetelność,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie kompleksowej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,

  • Kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych,

  • Weryfikacja oraz sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, NBP oraz audytorami,

  • Sporządzanie bilansów oraz sprawozdań finansowych,

  • Planowanie, weryfikowanie, analizowanie oraz kontrola kosztów,

  • Sporządzanie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej oraz przygotowywanie analiz finansowych firmy,

  • Opracowywanie procedur i regulacji z zakresu księgowości

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Przejrzysty system premiowania,

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • Możliwość awansu i dalszego rozwoju,

  • Liczne benefity m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna.

Prześlij swoje CV

poprzez formularz

lub

Zadzwoń

733 333 273

lub

Zadzwoń

733 333 273

Przesyłając swoje CV za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez KANCELARIA PRAWNA LEGATIS sp. z o.o. z siedzibą ul. Fryderyka Chopina 18, 20-023 Lublin dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).