733 000 773

Bezpłatna infolinia 24/7

Opinie Klientów

Pomogliśmy już tysiącom polaków uzyskać godne odszkodowanie!

0

Poznaj opinie naszych zadowolonych klientów

Dziękuję Państwu z całego serca za zaangażowanie w moją sprawę. Dzięki Państwa wiedzy i doświadczeniu mogę teraz swobodnie cieszyć się z uzyskanego odszkodowania. Sama nie byłabym w stanie wywalczyć od ubezpieczyciela takiej kwoty. Polecam KANCELARIĘ PRAWNĄ LEGATIS.
Dorota
Lublin
Ocena:
5/5
Znajoma poleciła mi Kancelarię Legatis. To był dobry wybór. Miałem wypadek samochodowy i doznałem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. nie sądziłem, że przyjdzie mi korzystać z pomocy kancelarii, aż do chwili gdy otrzymałem decyzję odmowną od ubezpieczyciela. Legatis uzyskał dla mnie uzyskał dla mnie 270 tys. zł i rentę powypadkową. Polecam Państwu usługi tej kancelarii.
Stanisław
Wieliczka
Ocena:
5/5
Zgłosiłam się do LEGATIS, bo zostałam pozwana przez fundusz sekurytazacyjny za jakiś rzekomy dług, który wobec nich miałam. Kancelaria Legatis sporządziła sprzeciw do sądu od nakazu zapłaty. Wygrałam z firmą windykacyjną. Polecam usługi!
Sylwia
Zamość
Ocena:
5/5
Ja i moje dzieci uzyskaliśmy odszkodowanie za śmierć żony w wypadku od warty dzięki Kancelarii Legatis. Obsługa bardzo profesjonalna, na najwyższym poziomie. Nigdy nie zdecydowałbym się na sprawę sądową sam. Prawnik z kancelarii reprezentował mnie i dzieci w sądzie dzięki czemu otrzymaliśmy wyższe odszkodowanie. Dzięki Legatis moje dzieci pójdą na wymarzone studia .
Robert
Wałcz
Ocena:
5/5
Miałam bardzo poważny problem i nie mogłam spać po nocach. Przez swoją lekkomyślność wsiadłam do samochodu po alkoholu i spowodowałam wypadek. Zgłosiłam się do Legatis po pomoc. Radca z kancelarii reprezentował mnie w całej sprawie karnej. Wyrok I instancji był dla mnie bardzo niekorzystny. Na szczęście dzięki wniesionej apelacji przez Pana mecenasa sad apelacyjny zmienił wyrok na moją korzyść. Szczerze polecam w ciężkich sprawach karnych.
Marta
Knurów
Ocena:
5/5
Piszę tą opinię w podzięce za rzetelnie wykonaną usługę. Zgłosiłam się do Kancelarii Prawnej Legatis w sprawie uzyskania odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego PZU. W lipcu ubiegłego roku uległam wypadkowi. Sama zgłaszałam szkodę do ubezpieczyciela. Kwota, którą zaproponował mi ubezpieczyciel była śmieszna i nie adekwatna do tego co mnie spotkało. Pomimo odwołania, które skierowałam do PZU nie uzyskałam większej kwoty. Zadzwoniłam na infolinię Legatis i umówiłam się na spotkanie z doradcą. Wszystkim zajęła się Kancelaria, nie musiałam się niczym martwić. Prawnik z Legatis doradził mi skierowanie sprawy na drogę sądową aby uzyskać wyższe odszkodowanie. Kancelaria Legatis wywalczyła dla mnie ponad 100 tys. zł odszkodowania za złamaną rękę. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i polecam wszystkim korzystanie z usług Kancelarii.
Ania
Wierzchowiska
Ocena:
5/5
Polecam Kancelarię Legatis. Szybkie i fachowe porady bez konieczności wychodzenia z domu. Dużym plusem jest możliwość kontaktu z prawnikiem w weekendy i porze nocnej. Pozdrawiam
Agata
Bydgoszcz
Ocena:
4/5
Polecam Legatis w sprawach o odszkodowanie. Nie idą na ugody, starają się wywalczyć najwyższe odszkodowanie.
Bartosz W.
Krosno
Ocena:
5/5
Bardzo dobra kancelaria i świetna kadra prawnicza. Napewno gdy będę miał jakiś problem to do Państwa się zwrócę o pomoc. Pozdrawiam.
Włodek
Skierniewice
Ocena:
5/5
Kancelaria Legatis uzyskała dla mnie fajne pieniążki od ubezpieczyciela. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie na Legatis.
Paweł
Lublin
Ocena:
5/5
Legatis pomógł mi w sprawie obniżenia alimentów. Uzyskałem rzetelną poradę prawną i pozew do sądu o obniżenie alimentów.
Andrzej
Puławy
Ocena:
4/5
Miałam problem z mężem i potrzebowałam kancelarii od rozwodów. Pozytywnie wspominam współpracę z kancelarią legatis. Dzięki wsparciu pani mecenas nie stresowałam się w sądzie.
Agata
Częstochowa
Ocena:
5/5
Już kolejny raz korzystam z usług kancelarii legatis i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej potrzebowałam pomocy w uzyskaniu odszkodowania za śmierć syna w wypadku samochodowym, a teraz za uszczerbek na zdrowiu po upadku na śliskim chodniku. Tym razem podobnie jak poprzednio nie musiałam nic z góry płacić za usługę ani zbierać dokumentów. Jestem zadowolona z uzyskanego odszkodowania.
Maria
Kraków
Ocena:
5/5
Profesjonalnie, terminowo i za rozsądną cenę.
Halina
Hrubieszów
Ocena:
5/5
KANCELARIA PRAWNA LEGATIS prowadziła moją sprawę o odszkodowanie za potrącenie na pasach. Cieszę się że trafiłem na prawników z doświadczeniem. Powierzyłem kancelarii reprezentowanie mnie w sprawie karnej. Od początku widziałem, że nie mogę działać sam zwłaszcza gdy sprawca wypadku miał swojego adwokata. Prawnik z Legatis reprezentował mnie na wszystkich terminach rozpraw. Jestem zadowolony z rozstrzygnięcia sprawy karnej i z uzyskanego odszkodowania. Serdeczne polecam.
Roman
Lublin
Ocena:
5/5
Kancelaria Legatis pomogła mi odzyskać nadpłacone raty kredytu frankowego. Przez zmianę kursu franka stałam na skraju bankructwa. Dzięki kancelarii odzyskałam spokój i stabilność finansową.
Ela Sa
Gdynia
Ocena:
5/5
Wywiązali się Państwo sumienie i terminowo z powierzonego zadania. Oceniam Państwa pracę na 5. Apelacja, którą otrzymałem bardzo obszernie wyjaśniła moją sytuację oraz stan prawny, czego nie zauważył sąd rejonowy. Dziękuję za pomoc.
Dariusz
Olsztynek
Ocena:
5/5
Korzystam z usług Kancelarii Legatis już od długiego czasu. Kancelaria ma bardzo szeroką i przystępną cenowo ofertę. Bez wychodzenia z domu rozwiązałam swoje problemy ze spadkiem i kredytem frankowym.
Sabina
Biała Podlaska
Ocena:
5/5
LEGATIS wzorowo poprowadził moją sprawę rozwodową. Dzięki kancelarii czułem się pewnie na sali rozpraw. Odpowiedź na pozew była starannie przygotowana i sąd nie zasądził alimentów na moją byłą.
Paweł
Katowice
Ocena:
4/5

Podziel się z nami swoją opinią