Porady prawne online na abonament

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
porady prawne online na abonament
W dzisiejszych czasach, abonament można wykupić na telefon, telewizję. Teraz także na usługi prawnicze. Po co Ci prawnik Z czym kojarzą się prawnicy? Z bronieniem klientów na sali sądowej, z wieloma problemami, z wysokimi opłatami. Dlaczego właśnie tak? Ponieważ często ludzie korzystają z usług prawników dopiero wtedy, kiedy ich sytuacja się naprawdę skomplikowana. Klienci kancelarii podpisują umowy, z których nie potrafią się potem wycofać, gdy okazuje się, że druga strona ich oszukała, pokonują ich zawiłości prowadzenia działalności gospodarczej. To wszystko generuje problemy, z którymi ostatecznie przychodzi się do prawnika, często jednak następuje to zbyt późno, aby udało się uniknąć konsekwencji, na przykład finansowych. Dlatego też, warto mieć swojego prawnika, który będzie prowadził stałą obsługę spraw danego klienta.

Prawnik na abonament


Jesteśmy przyzwyczajeni do abonamentu za telefon, Internet. Po pierwsze, dzięki takiej metodzie płatności za usługi zmniejsza się jej koszt, po drugie opłatę uiszczamy regularnie, co pozwala łatwiej zaplanować usługi prawnicze w miesięcznych wydatkach. Cennik ochrony prawnej w pakiecie na miesiąc zaczyna się już od 59,99 zł. Korzyścią jest obsługa 24/7, co może być przydatne w nagłych wypadkach. Oszczędza się również czas – możliwy jest kontakt telefoniczny bądź e-mail z klientem, nie trzeba więc umawiać się na spotkanie w kancelarii. Jeśli przeliczyć by koszt za te same usługi, ale nieobjęte abonamentem, może on sięgać nawet kilku tysięcy złotych.


Porady prawne online na abonament – zakres usług


W abonamencie mogą znaleźć się różne rodzaje usług – porady prawne, opinie wykwalifikowanych prawników, sporządzanie pism procesowych, wniosków, odwołań, zażaleń, przygotowywanie umów. Prawnicy mogą też wypełniać formularze do KRS. Pomoc prawna udzielana jest w bardzo różnorodnych dziedzinach – w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego, cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego. Prawnik pomoże nam uniknąć wielu problemów i skutków nieprzemyślanych przez nas dokładnie decyzji. Dlatego warto z jego usług skorzystać już na etapie podpisywania umów kredytu, wykupywania polisy na życie i tak dalej. W związku z tym, że takich czynności dokonujemy wbrew pozorom dosyć często, abonament na usługi prawnicze to dobre rozwiązanie.

Rate this post
5 1 vote
Oceń artykuł