733 000 773

Bezpłatna infolinia 24/7

Rejestracja spółek w KRS

LEGATIS KANCELARIA PRAWNA > Prawo gospodarcze > Rejestracja spółek w KRS
Ikona sądu biała

Rejestracja spółek w Krajowym rejestrze sądowym

Prawnicy Kancelarii Prawnej Legatis oferują pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy spółki handlowej

KRS

Prawnicy Kancelarii Prawnej Legatis oferują pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy spółki handlowej, w oparciu o założone przez klienta cele. Pomagamy w zakładaniu spółki, jej prawidłowej rejestracji w KRS (również w późniejszym wprowadzeniu zmian), a także w uzyskaniu numeru NIP oraz REGON. Kompletujemy wszystkie potrzebne do uzyskania wpisu oświadczenia oraz wykazy.

Drobiazgowo przygotowujemy formularze konieczne w procesie rejestracji spółek handlowych. Oferujemy również sporządzenie wszelkiej dokumentacji niezbędnej przy reprezentowaniu spółki przed sądem rejestrowym, w razie zaistnienia takiej konieczności. Informujemy o szczegółowych opłatach wnoszonych za złożone wnioski oraz czasie trwania poszczególnych procedur.

Przygotowanie niezbędnych dokumentów

Do prawidłowego zarejestrowania spółki handlowej konieczne jest przygotowanie wniosku oraz kompletu niezbędnych formularzy. Z uwagi na zawiłość procesów formalnych, oferujemy pomoc zarówno przy tradycyjnej, jak i elektronicznej rejestracji spółki. Ustalimy i zorganizujemy dokumentację stanowiącą podstawę wniosku, w zależności od charakteru powstałej spółki.

W ramach rozmaitych wymagań formalnych wobec spółek, pomagamy w przygotowywaniu: umowy lub statutu spółki, dokumentów dotyczących zgody na powołanie, dokumentów o powołaniu członków zarządu danej spółki, wykazu wspólników, wykazu adresów poszczególnych członków zarządu spółki, oświadczeń zarządu o wniesieniu kapitału i wszelkiej pozostałej dokumentacji.

Nasi prawnicy

Kancelarię Legatis tworzy zespół prawników o bogatym doświadczeniu zawodowym i wysokich kompetencjach. Zawiłe mechanizmy rejestracyjne pokonujemy szybko i sprawnie. Świadczymy usługi indywidualnie, na miarę klienta. Ustalamy najkorzystniejsze rozwiązania prawne i pomagamy w realizowaniu założonych celów, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi prawnej.

INFOLINIA 24/7

733 000 773

Zadaj pytanie

AKTUALNOŚCI