733 000 773

Bezpłatna infolinia 24/7

Ikona sądu biała

Wyegzekwowanie alimentów, zwłaszcza w pożądanej wysokości, nie zawsze jest łatwe

Wyegzekwowanie alimentów, zwłaszcza w pożądanej wysokości, nie zawsze jest łatwe, czasem na przykład potrzebne jest do tego ustalenie ojcostwa i badanie DNA. Cechujemy się dużą skutecznością w dochodzeniu alimentów, załatwiamy takie sprawy kompleksowo, od początku, do końca dbając o interesy naszych Klientów.

Zręczność prawnika i doskonała znajomość prawa rodzinnego są niezbędne, gdy chodzi o skuteczność postępowania w sprawie o ustalenie alimentów. Takie sprawy nie zawsze są łatwe, tym bardziej więc polecamy nasze usługi, także w postępowaniach, w których potrzebne jest ustalenie ojcostwa czy macierzyństwa.

Oferta

Prawo rodzinne i postępowania w sprawie alimentów – ich przyznania czy zmiany wysokości, są jedną ze specjalności naszej kancelarii. Odznaczamy się bardzo dużą skutecznością – nasi Klienci zawsze są zadowoleni z wyegzekwowanych dla nich warunków, warto więc powierzyć nam swoją sprawę, do każdej podchodzimy indywidualnie i starannie.

Nasza oferta dotycząca prawa rodzinnego jest bardzo bogata. Udzielamy pomocy nie tylko osobom, które starają się o alimenty, ale też tym, które chcą uniknąć ich podwyższenia czy też zaprzeczyć ojcostwa. Zajmujemy się takimi sprawami kompleksowo, na każdym etapie służąc fachową poradą i pomocą prawną.

Prawnicy Legatis

Ubieganie się o alimenty – na dziecko czy byłą żonę, ustalenie ojcostwa czy jego zaprzeczenie to trudne sprawy z zakresu prawa rodzinnego, które mogą stać się łatwiejsze do przeprowadzenia dzięki naszej fachowej pomocy prawnej. Doskonale znamy się na prawie rodzinnym, możemy więc pomóc każdemu, wystarczy opisać nam swój problem.

INFOLINIA 24/7

733 000 773

Zadaj pytanie

AKTUALNOŚCI