733 000 773

Bezpłatna infolinia 24/7

Rozwody i separacje

Ikona sądu biała

Rozwód zawsze jest trudną decyzją, dlatego warto sprawić

by postępowanie sądowe mające na celu zakończenie małżeństwa w świetle prawa było jak najłatwiejszym procesem.

Rozwody

Rozwód zawsze jest trudną decyzją, dlatego warto sprawić, by postępowanie sądowe mające na celu zakończenie małżeństwa w świetle prawa było jak najłatwiejszym procesem. Bez względu na to, czy rozwód odbywa się z orzeczeniem o winie, czy bez orzeczenia, pomoc doświadczonego prawnika umożliwi komfortowo przejście przez to doświadczenie.

Rozwód, zwłaszcza jeśli odbywa się z orzeczeniem o winie i wiąże się z podziałem opieki nad dziećmi i podziałem majątku, może trwać długo i być stresujący – chyba że skorzysta się z pomocy doświadczonego prawnika. Nasza kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu rozwodów, warto więc wybrać nasze usługi.

Separacje

Separacja to bardzo dobre rozwiązanie z punktu widzenia prawa, gdy małżonkowie nie podjęli jeszcze decyzji o ostatecznym rozstaniu, jednocześnie jednak ich drogi rozchodzą się. Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z takim postępowaniem, wskazując najlepsze rozwiązania dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy prawniczej.

Rozwód nie jest jedyną możliwością dla osób, które nie chcą być już w świetle prawa małżeństwem. Separacja jest często godnym polecenia wyjściem – zawsze doradzamy naszym Klientom, czy w danym przypadku warto ją wybrać. Przekonać można się o tym, wysyłając do nas wiadomość z opisem swojej sprawy za pośrednictwem formularza.

Prawnicy Legatis

Zręczny prawnik jest niezbędny zarówno w przypadku rozwodu z orzeczeniem o winie, jak i bez orzeczenia, gdyż dzięki jego wiedzy i pomocy można załatwić rozwód szybko i bez zbędnych przykrości. Nasi adwokaci mają duże doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spraw, warto więc ich wybrać, zarówno w przypadku rozwodu, jak i separacji.

INFOLINIA 24/7

733 000 773

Zadaj pytanie

AKTUALNOŚCI