733 000 773

Bezpłatna infolinia 24/7

 

Windykacja

Masz problem prawny? Potrzebujesz prawnika?

Dochodzenie swoich należności od dłużnika jest czasami bardzo trudne, gdyż istnieje wiele możliwości, by uchylić się przed spłatą długów. Znając je, jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom indywidualnym w odzyskaniu ich środków finansowych, przeprowadzając skuteczną windykację należności i biorąc na siebie wszystkie działania.

Firmy, które nie mogą odzyskać swoich należności od dłużników, zwykle znajdują się w bardzo trudnej sytuacji, gdyż tracą płynność finansową. Wiedząc, jak ważne jest dla nich odzyskanie tych środków, oferujemy skuteczną windykację należności, przeprowadzaną w oparciu o umowy i faktury, bez zaangażowania naszych Klientów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną z zakresu windykacji świadczoną przez doświadczony zespół prawników.

Ikona wagi

Oferujemy obsługę prawną obejmującą:

dochodzenie należności,

sporządzanie wezwań do zapłaty,

sporządzanie pozwów o zapłatę,

reprezentowanie przed sądami powszechnymi.

OPISZ NAM SWOJĄ SPRAWĘ, A OTRZYMASZ BEZPŁATNĄ ANALIZĘ!

Osoby czy firmy chcące zlecić nam postępowanie mające na celu uregulowanie długów i odzyskanie ich należności mogą bezpłatnie przedstawić nam swoją sprawę do analizy. W tym celu wystarczy skorzystać ze znajdującego się na naszej stronie formularza, my zaś dokładnie przyjrzymy się sprawie.

Chcąc zaoferować naszym Klientom jak najbardziej korzystne i komfortowe usługi związane z windykacją należności, gwarantujemy udogodnienia już na początku, proponując bezpłatną analizę każdej sprawy. Wystarczy nam ją opisać, by nasi doświadczeni prawnicy niezwłocznie dokonali jej starannej analizy.

Ikona wagi

INFOLINIA 24/7

733 000 773

Zadaj pytanie


Dodaj załącznik

AKTUALNOŚCI